Terminid ja kasutustingimused

Uuendatud: 27. oktoobril, 2015

Palume hoolikalt tutvuda Terminite ja kasutustingimustega enne veebipole www.lahzit.ee kasutamiset, mis on Lahzit OÜ ametlikuks müügikohaks.

Ostude sooritamiseks ja selle veebipoe kasutamiseks peate olema nende tingimustega tutvunud ja olema nendega nõus. 

Sisenedes veebipoe www.lahzit.ee kasutajakontole, peate nõustuma nende tingimustega, vastasel juhul ei saa te meie teenuseid kasutada.

Kasutajakontod.

Kui te loote meie veebikeskkonda oma kasutajakonto, peate pakkuma konto loomiseks enda täpseid andmed. Näiteks sisestades vale tarneaadressi, ei jõuaks meie veebipoest ostetud kaup teie reaalse tarneaadressini. Valede andmete sisestamisel jätame endale õiguse teie konto kustutamiseks.

Olete vastutav oma kasutajakonto salasõna salajas hoidmise eest. Olete nõus, et ei avalda oma kasutajakonto salasõna kolmandale osapoolele, mis võib põhjustada mitteautoriseeritud ja väära teenuste ja kaupade tellimise teie nimele.

Lingid teistele veebilehtedele.

Meie veebileht www.lahzit.ee sisaldab linke koostööpartnerite ja kolmandate osapoolte veebilehtedele, mis ei kuulu või mida ei kontrolli Lahzit OÜ.

Me ei kontrolli ja ei vastuta kolmandate osapoolte veebilehtede sisu, privaatsuspoliitika või mis tahes muude teenuste osas, mida nad pakuvad.

Kehtiv seadusandlus.

Terminid ja kasutustingimused on kooskõlas Eesti Vabariigis kehtivate seadustega.

Muudatused.

Me jätame endale õiguse muuta või asendada Termineid ja kasutustingimusi oma äranägemise järgi igal ajal. Anname olulisematest muudatustest 30 päeva ennem nende rakendumist oma veebilehel www.lahzit.ee teada. 

Hinnad.

Kõik Lahzit OÜ veebipoe www.lahzit.ee hinnad sisaldavad Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu 20%. Jätame endale õiguse hindade muutmiseks. 

Võtke meiega ühendust, kui teil tekib Terminite ja kasutustungimudete kohta küsimusi.

Lahzit OÜ