D220 PLR

New product

Tasapinnalise kujundusega (PLR) palgikoorimistööriist suuremale 230 mm nurklihvijale. Selle tööriistaga on kõige parem koorida sirgeid palke. Parim valik palkmaja ehitajale!

Rohkem infot

18 Items

360,00 €

Add to wishlist

Rohkem infot

Professionaalide tööriist, mis jätab peale töötlust kooritud palkide pinna siledaks. Palkmaja palkide ettevalmistusel on võimalik maja palgid selle tööriistaga vähemalt 2x kiiremini koorida võrreldes koorimisraua ja liimeistri kasutamisega. 

 • Lõikeplaatide väljaulatus reguleeritakse vastavalt töö iseloomule (sõltuvalt puidu liigist, jäme- või peentöötluses ,koore paksusest jms).
 • Lõiketeradel oo topelt teritusnurgad ja poleeritud lõikeservad, mis tõstavad märgatavalt terade vastupidavust.
 • Lõiketerad on valmistatud tippkvaliteediga spetsiaalse pindega Kanefusa™ ST-1 kiirlõiketerasest, materjal omab suurepärast kulumiskindlust - laboris on materjali kõvaduseks mõõdetud 64.7 HRC Rockwelli järgi. Rohkem infot Kanefusa™ tööriistaterase kohta leiate siin: http://www.kanefusa.net/en/about_us/sustainability/
 • Tugevdatud rummuosaga tööriist on toodetud Eestis suure täpsusega CNC pinkidel. Tööriista põhiosa on valmistatud termotöödeldud tööstusalumiiniumist, tööriista välisläbimõõt on 220 mm ja see sobib kõigile 230 mm nurklihvijatele. Eraldi on pakkuda ka spetsiaalset lisakaitsekatet PC-230, mis kinnitatakse nurklihvijaga kaasas oleva kaitsekatte külge.
 • Lõiketerade poltliidete tugevdamiseks on kasutatud BaerCoil® nn "screw locking" heelikseid, mis välistavad poltide iseenesliku lahti pääsemise.
 • Tööriist kaalub ainult 1.1 kg, toote kogukaal koos pakendiga on 2.3 kg.

Tööriista demoklipp YouTube'is:

Üks tootekomplekt sisaldab:

 1. Palgikoorimisketas Lahzit® D220 PLR (Kanefusa™ HSS ST-1 teradega).
 2. Vineerist (10mm) valmistatud kast, varuteradele on kastis ettenähtud kinnitus, varuterad ei kuulu komplekti.
 3. Poltide kinnitamiseks WÜRTH'i® TX30 otsik.
 4. Messingist (0.5mm) valmistatud tööriista puhastusabinõu.
 5. Kasutus- ja ohutusjuhend.

ÜLDISED NÕUDED

 • Palgikoorimistööriist D220 SPH sobib suuremale 230 mm nurklihvijale (vajalik võimsus alates 2kW), optimaalne pöörete arv on 6000 min-1, max 6600 min-1.
 • Tööriista kinnitusava on standardne, läbimõõt 22.23 mm (7/8''), ning see kinnitub nurklihvijale masinaga kaasasoleva alusseibi ja mutri abil.

madeinestonia

Reviews

No customer reviews for the moment.

Kirjutage oma ülevaade

D220 PLR

D220 PLR

Tasapinnalise kujundusega (PLR) palgikoorimistööriist suuremale 230 mm nurklihvijale. Selle tööriistaga on kõige parem koorida sirgeid palke. Parim valik palkmaja ehitajale!

5 other products in the same category:

Lae alla